День студента


19 листопада 2018 року у Яготинському інституті МАУП відбулося свято з нагоди Міжнародного дня студента.

Студентські роки асоціюються завжди з такими чарівними словами, як перше кохання, веселощі та молодість. Можна лише заздрити тим, хто вдостоївся щастя пройти цей шлях і відчути всі радості студентського життя. Коледж, інститут або університет - один з найголовніших розділів книги під назвою «життя», тому викладачі Яготинського коледжу та інституту піклуються про те, щоб змістовно наповнювати цю книгу протягом усіх років навчання.

Студентське життя - це час відкритих перспектив, можливість жити мріями про прекрасне майбутнє, віра у виконання усіх бажань і надія на відкритість усіх дверей.

З вітальним словом звернулася до студентського товариства директор Чорноштан Тамара Миколаївна. Вона сказала, що лише в студентські роки людина починає проживати вже цілком доросле життя, ще не заповнене проблемами звичайного дорослого будня та побажала великих успіхів і твердих знань, впевненої мрії і солодких бажань, цілеспрямованості і сміливих ідей, чудового настрою і надійних друзів. 

Свято продовжилося творчим представленням студентів-першокурсників, які представили цікаві творчі номери, конкурси, пантоміми та змагання. В кінці свята всі учасники отримали солодкі подарунки.

Яготинський інститут МАУП © 2018 Усі права захищені.
Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно!