«ФІНАНСИ І КРЕДИТ»

18.06.2016

Бажаєте стати успішним фінансистом, фінансовим менеджером, економістом? Тоді ласкаво просимо вас на відділення «Фінанси і кредит» до Коледжу при Яготинському інституті МАУП.

У 2010 р. у Яготинському коледжі розпочато підготовку молодших спеціалістів зі спеціальності «Фінанси і кредит». В той же час була сформована циклова комісія, до якої входять викладачі вищих категорій.

Термін навчання на базі неповної середньої освіти становить 3 роки , на базі повної середньої освітив - 2 роки. Навчання спрямовано на оволодіння сучасною фінансовою системою з досконалим знанням комп'ютера, в тому числі, комп'ютерної програми «1С:Бухгалтерія» та вмінням синтезувати знання і творчо застосовувати їх у вирішенні проблемних ситуацій, володіти практичними навичками і вміннями. Головне з них - вміння обґрунтувати прийняте фінансове рішення.

Викладачі циклової комісії «Фінанси і кредит» на заняттях використовують виробничі ситуації, тестовий контроль знань, ділові ігри, ерудит-шоу, брейн-ринги, широко використовують автоматизований контроль знань.

  Матеріально-технічна база має професійно-обладнані кабінети та комп'ютерні класи, де студенти оволодівають теоретичними та практичними навичками.

Для набуття практичних навичок студенти проходять практику у фінансових відділах міста та районів, відділеннях державного казначейства, інших бюджетних установах, фірмах та підприємствах різних форм власності. Нерідко результатом практики є запрошення перерахованих організацій випускників Коледжу зі спеціальністі «Фінанси і кредит» на постійну роботу і це є високою оцінкою здобутих у Коледжі знань, навиків і вмінь. Випускники працюють на посадах економіста, оператора-касира, інспектора державної податкової служби та державного казначейства, на різних посадах ринку нерухомості та страхових компаній.

    Після закінчення навчання випускникам присвоюється кваліфікація «економіст з фінансів». Випускники мають право продовжити навчання по даній спеціальності у Яготинському інституті МАУП або інших вищих навчальних закладах І-ІV рівнів акредитації за скороченим терміном навчання, а саме, вступаючи на 3 курс без ЗНО.