Студентське самоврядування

Студентська рада

Студентська рада - орган студентського самоврядування, метою якого є створення умов для самореалізації особистості студентів і формування у них організаторських навичок, лідерських якостей, відповідальності за результат своєї праці тощо.

Основними завданнями Студентської ради є:

  • захист прав та інтересів студентів, які навчаються;

  • забезпечення виконання студентами своїх обов'язків;

  • сприяння навчальній, науковій та творчій діяльності студентів;

  • сприяння поліпшенню умов проживання й відпочинку студентів;

  • виховання патріотизму, потреби дотримуватися чинного законодавства, моральних та етичних норм;

  • здійснення мiжвузiвської та міжнародної роботи;

  • пропаганда здорового способу життя, запобігання вчиненню студентами правопорушень, вживанню ними алкоголю, наркотиків та iн.;

До складу Студентської ради входять:

Голова Студентської ради - Колісніченко Яна Валеріївна;

Заступник голови Студентської ради - Босак Дмитро Вікторович;

Секретар Студентської ради - Груднина Анна Павлівна;

Голова Наукового товариства студентів Яготинського інституту ПрАТ «ВНЗ» МАУП» - Майківець Євген Миколайович.

В Яготинському інститі та коледжі МАУП 18 березня відбувся захід: Літературна година до Дня народження Л.Костенко "Життя Ліни Костенко - це урок відвертості, совісності, принциповості". Цікава лекція-презентація переплелась з цитуванням віршів студентами та викладачами творчості поетеси.

25 лютого культурна громадськість відзначає 150-ту річницю з Дня народження Лесі Українки! В Яготинському коледжі МАУП, відбулась відкрита лекція «Відома та невідома Леся Українка». Викладач української мови та літератури Басанець І.В ознайомила присутніх з основними віхами життя та творчості геніальної української поетеси,драматурга,перекладача,фольклориста - Лариси Петрівни Косач.В ході лекції було презентовано:

  • -відеоматеріали;
  • -фото;
  • -вірші;

Та для закріплення знань був проведений квест «Стежками Лесі Українки»

Стало гарною традицією проводити заняття з демографії у музеях міста та сусідніх районів. Сьогодні зі студентами в Яготинському історичному музеї

Напередодні сьомої річниці вшанування пам'яті героїв Небесної Сотні, в коледжі при Яготинському інституті МАУП, відбулася година пам'яті. Були представлені відеоуривки з тих подій, студенти декламували вірші, а також спілкувалися з учасником майданівських подій Кубарем Олександром Борисовичем. Студенти пройнялися тими подіями і передаючи з рук у руки свічку пам'яті, віддали шану всім загиблим на Майдані Незалежності.

У рамках вшанування учасників бойових дій на території інших держав, в Яготинському інституті відбулася зустріч з Головою спілки ветеранів Афганістану Яготинщини - Проциком М.І. та Головою ради ветеранів війни і праці Яготинщини - Ляшенко В.С. Запрошені гості, як безпосередні учасники жорстокої Афганської війни ділились з молодим поколінням своїми спогадами сповнені героїзму, відваги та самопожертви.Кожний присутній на заході не лишився байдужим і зрозумів, що збереження миру є вкрай важливою цінністю для теперішнього і майбутнього поколінь.

День Святого Валентина - дуже ніжне та добре свято, день в який люди відкрито говорять про найбільш прекрасне в світі почуття - про любов. В цей холодний лютневий день на душі тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики. Крім того день всіх закоханих - чудовий спосіб показати свою любов та турботу, здивувати дорогу тобі людину...

День вишиванки!

Яготинський інститут МАУП © 2018 Усі права захищені.
Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно!