Впровадження елементів дуальної системи

В рамках дуальної системи Яготинський інститут та коледж долучився до Всеукраїнської та Міжнародної акції "16 днів проти насильства", яка проходитиме в закладі з 26.11 по 10.12. 2018р.  

30 жовтня 2018 року студенти спеціальності "Соціально-правова робота" ознайомились з умовами функціонування Центру для біженців м. Яготина. Спілкування з адміністрацією центру дозволило зрозуміти особливості роботи соціального працівника з такою категорією громадян.

01 жовтня 2018 року студенти спеціальності "Фінанси" в рамках дуальної системи відвідали Управління державної казначейської служби України в Яготинському районі Київської області, де вони ознайомилися з роботою державних службовців і уточнили специфіку даної установи.

27 вересня 2018 року студенти спеціальності "Управління бізнесом" впровадили елементи дуальної системи на виробництві - Київській кондитерській фабриці "РОШЕН" м.Київа та здійснили мандрівку до місця, де народжується шоколад.

20  та 21 вересня 2018 року студенти Яготинського коледжа і інституту МАУП спеціальності "Соціально-правова робота" відвідали "Центр соціально-психологічної реабілітаціі дітей та молоді з функціональними обмеженнями" у Деснянському районі м .Київа та Центр у справах сім'ї та жінок у Деснянському районі м. Київа

Яготинський інститут МАУП © 2018 Усі права захищені.
Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно!