Зовнішнє незалежне оцінювання

Реєстрація особистих електронних кабінетів вступників, завантаження необхідних документів розпочинається 01 липня 2019 року. 

https://ez.osvitavsim.org.ua/%E2%80%AC?fbclid=IwAR2aVoI3ig1goKP6ucY9ydKCEBBeyE93sr2Q_aDyLaog9Qe9wKhKLCyQZtE

З 2021 року суттєво зміниться система складання зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) для випускників шкіл - стане більше обов'язкових предметів, а тестування з української мови та математики матимуть 2 рівні складності. 

https://pedpresa.ua/198740-z-2021-roku-obov-yazkove-zno-z-matematyky-matyme-dva-rivni.html?fbclid=IwAR0XqFr22fQ5T9Pw2op61RsnD2jX8_Y5W-2gqUKtlGTRccwsNb7isu_TOwE

Учасникам ЗНО-2019 необхідно роздрукувати запрошення


26 квітня, на інформаційних сторінках учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2019 рокурозміщено запрошення-перепустки, у яких зазначено адреси пунктів проведення тестування.

Для участі у тестуванні, учасникам зовнішнього незалежного оцінювання необхідно до 20 травня самостійно роздрукувати запрошення-перепустку зі своєї інформаційної сторінки на веб-сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Доступ до інформаційної сторінки здійснюється за номером сертифіката і пін-кодом, указаним в ньому.

Учасники, які не отримали конверт із сертифікатом, можуть перевірити його місцезнаходження. Для цього необхідно ввести номер реєстраційної картки до спеціального сервісу перевірки. Якщо учасника зареєстровано і йому відправлено лист із сертифікатом, то на сторінці буде зазначено ідентифікатор відповідного поштового відправлення, за яким можна відстежити стан надходження листа.

Учасники, які ще не отримали лист із сертифікатом, можуть звернутися до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Нагадаємо, запрошення-перепустка є обов'язковим документом для допуску на пункт тестування.


https://osvita.ua/test/64434/?fbclid=IwAR379uzVaxQU38vS5Se4sFIkj0q8Y7QIYeJszrGC4anOL6eYrvY6kgbFhok

До уваги абітурієнтів - 2019

Умови прийому до закладів вищої освіти на 2019 рік пройшли остаточне затвердження та набули чинності - відповідний наказ МОН був зареєстрований в Мін'юсті та вже розміщений на сайті Міністерства 28 грудня 2018 року. Мінімальні прохідні бали 150 та 130 для окремих спеціальностей, творчі конкурси до подачі заяв, компактніші терміни вступної кампанії - ці та інші новації чекають на вступників наступного року.
Докладніше: https://bit.ly/2ESN9g7

ВИМОГИ щодо реєстрації осіб для участі у пробному зовнішньому оцінюванні 2019 року

На веб-сайті регіонального центру оцінювання якості освіти (https://testportal.gov.ua/regions/) є перелік регіональних центрів оцінювання якості освіти, в яких можуть зареєструватися особи, які бажають взяти участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні у 2019 році. 

Участь у пробному тестуванні дасть можливість відчути атмосферу зовнішнього незалежного оцінювання та дізнатися про всі етапи його проведення.

Реєстрація для участі у пробному ЗНО триватиме з 8 до 31 січня 2019 року. Зареєструватися можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

У 2019 РОЦІ ЗНО ПРОЙДЕ З 20 ТРАВНЯ ДО 12 ЛИПНЯ

Наказом Міністерства освіти і науки України від 22 серпня № 931 врегулювано проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року. Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право пройти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Загалом зовнішнє незалежне оцінювання відбуватиметься з одинадцяти навчальних предметів: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова. Випускникам старшої школи закладів загальної середньої освіти 2019 року результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох навчальних предметів буде зараховано як результати державної підсумкової атестації. Ці учасники мають обов'язково скласти:

- українську мову і літературу;

- математику або історію України (на вибір учасника);

- ще один предмет з переліку (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова).

У 2019 році випускники закладів загальної середньої освіти, які бажають, щоб результат зовнішнього незалежного оцінювання з іноземної мови їм було зараховано як оцінку за державну підсумкову атестацію, і вивчають цю мову на стандартному або академічному рівні, отримають оцінку за атестацію за результатами виконання завдань академічного рівня. Випускники, які вивчають іноземну мову на профільному рівні, отримають оцінку за атестацію за результатами виконання завдань академічного й профільного рівнів. Варто наголосити, що 2019 року зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури, а також математики або історії України (період ХХ - початок ХХІ століття) (на вибір) проходитимуть учні (слухачі, студенти) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які 2019 року завершать здобуття повної загальної середньої освіти. Таким учасникам результати тестування буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію за освітній рівень повної загальної середньої освіти.

https://testportal.gov.ua/2018/09/25/u-2019-rotsi-zno-projde-z-20-travnya-do-12-lypnya/?fbclid=IwAR2TzD8OvDBJ5ZmFLhJ7-JfKxzSbIXw5bjIdLgr-CHwKQ5inrosPCeL_-JA

Вимоги щодо реєстрації осіб для участі у пробному зовнішньому оцінюванні 2019 року

На веб-сайті регіонального центру оцінювання якості освіти (https://testportal.gov.ua/regions/) є перелік регіональних центрів оцінювання якості освіти, в яких можуть зареєструватися особи, які бажають взяти участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні у 2019 році.

На веб-сайті Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти (https://test.vintest.org.ua/Registration/rules_.aspx) є вимоги щодо реєстрації осіб та вартість проходження пробного ЗНО для одного учасника з одного навчального предмета.

ПРОБНЕ ЗНО-2019: ХОЧЕТЕ СЕБЕ ПЕРЕВІРИТИ - РЕЄСТРУЙТЕСЯ!

Участь у пробному тестуванні дасть можливість відчути атмосферу зовнішнього незалежного оцінювання та дізнатися про всі етапи його проведення https://testportal.gov.ua/2018/10/16/probne-zno-2019-hochete-sebe-pereviryty-reyestrujtesya/?fbclid=IwAR1gxCJEbLwhvP1355Yevyx1wHxiPMLfKchQGcnxK_pEMJhqn33bdzAzkuI


НАКАЗ "ПРО ПРОВЕДЕННЯ ПРОБНОГО ЗОВНІШНЬОГО НЕЗАЛЕЖНОГО 

ОЦІНЮВАННЯ В 2019 РОЦІ"

Наказ Українського центру оцінювання якості освіти від 12.10.2018 № 154 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2019 році»

https://testportal.gov.ua/wp-content/uploads/2018/10/nakaz-154-vid-12.10.18.pdf?fbclid=IwAR0Sbl2CP-epGAYT79BoseV0C-CZKiCbnjR53yeD4n5yMTd3YlOYB1d11TI


Яготинський інститут МАУП © 2018 Усі права захищені.
Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно!